RYOBI RTS1800S-G tafelzaag 254 mm 1800 W (met stand) - 5133002221
Productomschrijving
  • Dubbele handgreep voor snelle en eenvoudige aanpassing van de hoogte en / of afschuining
  • Krachtige 1800W motor voor eenvoudig zagen
  • Gegoten aluminium tafel voor perfecte ondersteuning en nauwkeurig zagen
  • Vergrendeling voor en achter aan de voorkant voor nauwkeurig en nauwkeurig zagen
  • Overbelastingsbeveiliging zorgt voor duurzaamheid op lange termijn en extra veiligheid
  • Verstekmeter maakt een precieze hoek snel en eenvoudig te knippen tussen + 60 ° en -60 °
  • Ingebouwde gereedschapskist voor extra accessoireopslag
  • Afneembare beenstandaard voor eenvoudige opslag en transport
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 1800 W
  • Motorrem: Nee
  • Gewicht: 24,3 kg
  • Max. zaagcapaciteit (rechts): 295 mm
  • Diameter (zaagblad): 254 mm
  • Aantal sleutels (zaagbladwissel): 2
  • Met spindelblokkering: Nee
  • Verstelbaar spouwmes: Nee
  • Regelbaar toerental: Nee
  • Constante toerentalregeling: Nee
  • Verstelling (parallelgeleider): Klemhendel op geleidingsrail
  • Aanloopstroombegrenzing: Ja
  • Positie stofafzuiging: Onder het zaagblad
  • Spanning: 230 V
  • Met onderstel: Ja
  • Max. onbelast toerental: 4500 rpm
  • Max. zaagdiepte bij 45°: 55 mm
  • Max. zaagdiepte bij 90°: 80 mm
  • Max. zaagdiepte: 80 mm
  • Trekfunctie: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
Vermogen
1800 W
Motorrem
Nee
Gewicht
24,3 kg
Max. zaagcapaciteit (rechts)
295 mm
Diameter (zaagblad)
254 mm
Aantal sleutels (zaagbladwissel)
2
Met spindelblokkering
Nee
Verstelbaar spouwmes
Regelbaar toerental
Constante toerentalregeling
Verstelling (parallelgeleider)
Klemhendel op geleidingsrail
Aanloopstroombegrenzing
Ja
Positie stofafzuiging
Onder het zaagblad
Spanning
230 V
Met onderstel
Ja
Max. onbelast toerental
4500 rpm
Max. zaagdiepte bij 45°
55 mm
Max. zaagdiepte bij 90°
80 mm
Max. zaagdiepte
80 mm
Trekfunctie
Max. zaagdiepte bij 45° (mm)
55
Disc type
TCT met 48 tanden
Afmetingen tafel met verlengstukken (mm)
560 x 590
Motor
1800 W